Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi
Srdečně vás všechny zvu na prosincový klub v sobotu 8.12. od 14 hodin v JAZYKovce, kde tentokrát budeme méně šít, ale víc stříhat a skládat. Alena slíbila naučit nás skládané vánoční stromečky z čajových sáčků (na každý potřebujeme 10 stejných sáčků, tak hned teď začněte střádat!!! Kdo není moc čajový, nevadí, střádám pilně v práci, budu mít nějaké navíc). Z klubových peněz bych pořídila nějaké barevné čtvrtky, řezačku donesu. Pokud neskládáte, nevadí, přijďte popovídat a u toho plést, vyšívat, cokoli:-)

A protože bude před vánocemi, přineste prosím jeden malý symbolický dáreček jako minulé vánoce. Naskládáme si dárečky pod fíkus (je to fíkus?) a pak si každá nějaký vylosujeme.

Už tuto sobotu 1.prosince odpoledne se na náměstí v Čelákovicích koná adventní trh, kam jsme díky Labyrintu a Mirce Šimonové také pozváni (Mirko díky!). Pokud máte nějaké výrobky, které chcete zkusit na stánku nabídnout (nejen šité, jakékoli tvoření), doneste je přímo na stánek (pokud možno s nějakým seznamem a hlavně s cenami) nebo se nějak do konce týdne stavte u nás. Budeme tam letos já s Alenou (bude nás asi průběžně střídat rodina, neb trh je od 13 do 18 hodin, kdybyste se chtěl kdokoli připojit, bude to fajn - kdy jindy je čas hodně toho probrat?), tak se určitě zastavte, se zbožím či bez!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one