Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi
Dobrý den všem!

Ze všeho nejdřív bych ráda poděkovala všem, které se podílely na třech společných dekách, že zafinišovaly a deky se tento týden prezentují v knihovně na výstavě. Připojuji i fotku, vypadají skvěle a právem je lidé chválí a obdivují.

Na zářijovém klubu jsme se dohodly, že bychom jednak rády šily drobnosti na prodej a jako dárečky, ale že bychom i rády ušily další společnou deku.

Na říjnový klub máme naplánované šití vonných pytlíčků s levandulí.

Přineste si tedy prosím s sebou zbytky látek s vhodným vzorkem, ze kterých ušijeme srdíčka, pytlíčky apod. a naplníme je levandulí (kdo máte, přineste prosím) nebo vlnou a mýdlem (vlna na klubu je, mýdlo si prosím přineste, je dobré už ho mít nadrcené na menší kousky). Máte-li jiné vonné přísady (např. koření je supr - skořice apod.), můžete přinést také.

Nezapomeňte na zdobení - kraječky, stužky, knoflíčky, korálky...

Prosím, kdo umíte háčkovat nebo jinak krajkovat - můžete také připravit polotovary nebo vzory a seznámit nás ostatní se svými nápady a modely - budeme moc rádi.

Na klubu bychom se měly dohodnout, o čem bude další deka, jak se bude šít, jaká barevnost, jaký vzor. Zapřemýšlejte a přineste návrhy.

A vyhlídka na další klub? Proplétaný patchwork na podkafíčka - takže si pomalu připravujte šikmé proužky nebo stuhy (lze zakoupit v galanterii nebo vyrobit doma) ve dvou nebo třech ladicích, ale kontrastních barvách. Nezapomeňte na zažehlovací vlizelín (zakoupíme hromadně pro klub, bude-li zájem), kartonový podklad (třeba z krabice, musí v něm držet špendlíky), špendlíky a velkou jehlu (takovou tu na tkaní, dobrá je z těch psaníček tuším s Indiánem, co je trochu zahnutá).

Moc se na vás těším v sobotu 13. října ve 14 hodin v JAZYKové škole.

Jana
Klub.deky

Klub.deky

Naše tři společné deky na výstavě v knihovně
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one