Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi
Na březnovém klubu jsme v prvé řadě probraly všechny novinky a myslely jsme na Mirku Jetenskou, která má zdravotní trable - zdravíme a přejeme nebolavá záda!
Bloky na klubovou deku má teď u sebe Jarmila, bude vyšívat krřížky kolem světlého bloku, aby byly jednotně barevné a veliké, pokusíme se ve spolupráci ještě do dubnového klubu celou deku sešít, abychom mohly na klubu společně prostehovat sendvič. (Tak mě napadá, že jsem ještě definítivně nerozhodly, zda uděláme klasické tři vrstvy nebo jestli dáme dospodu opět fleece, případně jakou barvu! - prosím o hlasování na můj mail, já jsem neutrální, mně se líbí obojí:-) Tím by byl dán i program na příští klub.
Kromě toho si prosím zapiště důležitá data:
23. 3. v sobotu do 9 hodin ráno bude v Čelákovicích ve Skále jarní jarmark, zve nás Mirka Šimonová, abychom si tam udělaly stánek. Za sebe jsem odkývala, že ano, kdokoli se připojíte personálně nebo s výrobky, budete vítány! Je to "pilotní projekt", účast lidí nejistá a víte, jak se v čelákovicích nakupuje, takže spíš společenská akce:-)
 
5.-7. dubna se v Praze v hotelu Step koná mezinárodní výstava patchworku Prague Patchwork Meeting - určitě to stojí za to, jak výstava, tak všechny prodejní stánky a expozice prodejců. Tohle jsou stránky výstavy:  
 
 
Teď ještě co jsem komu slibovala za odkazy
patchworkové bloky ke stažení:
 
 
vzory pro volné quiltování (videa):
http://www.daystyledesigns.com/365project.htm

Takže se na vás těším 13. dubna 2013 ve 14 hodin v JAZYKové škole!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one